Kedim Evde Yalnız

Duyguuuuuuu

Kedimle ev arkadaşlarım tatilde olduğu için yalnız kaldım ancak bütün gün çalışıyorum akşam eve geliyorum ancak onjnla sadece bi kaç saat geçiriyorum evde yalnız kalamadığım için geceleri yalnız kalıyo aklım onda kalıyo. Sabhları işe gitmeden eve erken gelip vakit geçiriyorum akşamları bi kaç saat daha ama çoğu zaman yalnız bi kaç gündür durum bu arkadaşlarım bi hafta sonra geliyo bi hafta daha böyle olucak kedimin psikolojisi bozulurmu veya evde tek korkuyomudur ağlıyomudur kediler evde yalnız kalabilirler mi?

1 CEVAP

Fatmacakiir

Aslinda kediler evde yalniz kalabilir ancak su sekilde kalabilir. Siz gun icinde yanina ugruyormussunuz zaten eger 1 hafta hic gidilmeseydi yanina psikolojisi etkilenebilirdi ancak bu sekilde sizi gordugu icin bir nebze daha rahat hissediyordur diye dusunuyorum. Etrafa onun sevdigi oyuncaklari birakmaya calisin(ancak lutfen ipli oyuncak birakmayin arkadasimin kesisi ipli oyuncagi ile oynarken odada kendisini bogdu ve malesef melek oldu) eve yanina gittiginizde onunla oyunlar oynamaya calisin ve sevdigi odul mamasi yas mama falan varsa onlardan almaya calisin boylece kendini biraz daha mutlu hissedecektir. Size biraz trip atabilir ama bu hallerini ona sevgi ve ilgi gostererek unutturabilirsiniz