Kuru Mama Yemeyen Kedi Hangi Mamayı Yer

Venusss33

Kedisi kuru mama sevmeyenler neyle besliyor kedilerini kedim 2 yaşında kısır değil ve dişi

6 CEVAP

Venusuranus

Kuru mamayı sıcak suyla ıslatıp iyice yumuşayıncaya kadar bekletiyorum ve içine koku verecek kadar yaş mama koyuyorum ven

Hangi markaları denedin birçok markadan azar azar alarak denemek gerekiyor bazı kediler üst sigment mama sevmeyebiliyor arkadaşımın kedisi orta ve alt sigment mamaları seviyordu pahalı markaları (virbac,hills vs) hiç yemedi bende bi ne biçim kedi diyordum aynısı başıma geldi 😄 arada böyle deliler de var

Sevdiği marka bulursan kuruya geçis yaparsın benim kedim yaş mamayı eskisi gibi sevmiyor bi paketin ceyregini anca yiyor

Venusss33

Sadece haslanmıs tavuk et ve yaş mama istiyor onun haricinde veteriner tester proplan verdi farklı bi çeşit onu da denedik yemedi

Elbet sevdiği marka olur bende 2 ay ugrastım

Venusss33

1 bucuk yıldır ugrasıyorum valla acana balıklı ve tavuklu yavru maması soyledim cok zayıf diye yavru maması daha iyi gelir herhalde