Çene Altı Akne

Venusuranus

Tekir kedimin çenesinin altında ne kullandıysak çözüm olmayan ve tekrarlayan siyah nokta çıkıyor. Bu konu ile ilgili deneyim yaşayan varmı

3 CEVAP

Sukufe-Cici

Kloroben en iyi cozum bence. Eczaneden surup seklinde kloroben gargara isteyin. Makyaj pamuguna dokup kedinizin cenesini orta sertlikte silin. Daha sonra ilik su doktugunuz pamukla temizleyin. 1 hafta yapin etkisini gorursunuz. Bepanten varsa bu islemden sonra onu da surebilirsiniz. Veterinerinize yine de danisin. Ancak ben her seyi denemis biri olarak sadece bundan verim aldim.

aslihan_e

Neler kullandınız acaba? Neleri denediz de geçmedi?

En iyi kloroben 👍🏻