Kedimin Dışkısında Kan Var

smct

2 aylık bir kedim var bugün fark ettim ki dışkısı normale göre daha akışkan, poposunda ve dışkısında kan fark ettim başta çok ciddiye almadım ama ölümcül olabileceği yazıyordu kedim anne sütü, normal süt, tavuk budu veriyorum hiç mama ile beslemedim kedimi tavuktan dolayı bağırsak ya da midesinde zarar söz konusu olabilir mi yardımcı olursanız çok memnun olurum

4 CEVAP

elvanbaran

2 aylik kedi daha ne tavugu ne budu gozunuzu seveyim? Normal market sutu filan veriyorsaniz hayvancagiz zaten ishal olur. Veterinerle iletiSime gecmenizi tavsiye ederim. Ankara petstop veteriner klinigini ararsaniz simdi de cevap verirler. 7/24 aciklar. En azindan bilgi alirsiniz

Aysetaha

Normal süt verilmemesi gerekiyo die bilyrm bide tavuk budu değil de tavuk göğsü veriliyo biz göğüs kısmını veriyoduk.kanlı ishal çok tehlikeli bi durum bence vakit kaybetmeden veterinere götürün

smct

Kedimin göz retinasında yırtık var onun in yarın vete gidecektim zaten ama 24 saat içerisinde ölüm riski fazla olduğundan herhangi yapabileceğim bir durum var mı, daha önce başına gelen biri yardım edebilir mi diye düşündüm

aleynacamgoz

Yarın mutlaka gösterin halsizlik, iştahsızlık veya kusma vs var mı