Somon Yağı Ve Vitamin Önerisi

Arkadaşlar hem evde ki kedim için hem sokakta ki kediler için somon yağı ve vitamin önerebilir misiniz?

3 CEVAP

SevimliCadi

Hem bizimkilere hem de sokaktaki canlara Vet's Plus'ın somon yağını kullanıyorum ben. Vitamin olarak da dışarıdakiler için Mycat Nova'nın likit vitaminini kullandım. Bunu da Vet's Plus alacaktım ama bir baktım içeriği Vet's Plus ile aynı; çünkü üretim tesisi aynıymış. Bu marka daha ucuza geldiğinden bunu almıştım. Haftada 1-2 yaş mama veririm. İkisini de yaş mamayla karıştırıp vermiştim. Somon yağını tavsiye ederim. Ama vitamin konusunda tavsiyede bulunmuyorum. Bu tarz takviyelerde faydadan çok zarar vermemek adına mutlaka bir uzmana da danışın, derim :)

Venusuranus

Şuan vet's plus ürünlerine güveniyorum en azından katkisiz

Petlabs vitamin aldım çok işe yaradı çok beğendim ama çok kötü kokuyor kokusu her yere yayılıyor bu yüzden değistirmek istedim