Kedim Balkondan Düştü

seciltmr

Kedim bugün 5. Kattan düştü
İç kanama vs görülmedi ancak arka sağ patisi kırılmış çoklu kirik şeklinde
Yarın ameliyata girecek
Bu konuda tecrübesi olan biri beni aydınlatabilir mi atlatır mı süreç nasıl ilerler nelere dikkat edilmeli :(

2 CEVAP

GzdeAkbuz

Benim kedimde düştü 6. Kattan üstelik sineklik vardı çok şükür kırığı falan olmadi ameliyat sonrasi doktorunuz yardımcı olur zaten disarda bile yanlış kaynamis bacaklariyla yasayan bir suru hayvan var sizin onceliginiz böyle bir sorunun bir daha yasanmamasi için onlem almaniz lazim biz camlardan normal sineklikleri söküp acilamayan plastik bahçe çit teli taktık mesela tabi araliklari biraz geniş olduğu için sineklere engel olmuyor üstüne sinekler icin bir tül takiladabilir

seciltmr

Kedim pazartesi sabahı 10-12 arası kirik ameliyatı oldu. Parçalı, dizin çıktığı bi ameliyattı. Zor geçtiğini ama başarılı olduğunu söyledi veterinerimiz.
Küçük bi metal kafeste kalıyor su an. Birkaç kez cisini yaptı su içiyordu bugün onu da kesti canı çok yanıyor belli ağrı kesici yapılmadı. Mama şırınga ile kendim zorla vermeye çalışıyorum.
Sorun nefes almasında. Çok hızlı nefes alıyor veteriner kontrol ettiğinde sorun olduğunu böyle devam ederse kalp yetmezliği olabileceğini söyledi. Odayı havalandırmaya çalışıyorum ama anestezi kaynaklı olduğu için atamadığı için böyle ve bunun için ne yapabilirim bilmiyorum. Çok korkuyorum çok dua ediyorum titiz özenerek bakıyorum ama bilmiyorum. Ameliyatın üzerinden sabah 40 saat geçti hemen hemen. Normal mi bu saydıklarım? Benzer şeyler yaşayan var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum