Açık Renk Ve Yumuşak Dışkı

Merhaba kedim 2 buçuk aylık ve iki gündür dışkısı daha yumuşak ve açık renkli tamamen ishale dönmeden neler yapabilirim?

6 CEVAP

sophiee

Yaş mama yedikten sonra bu şekilde kakası yumuşak olurdu yavruyken kızımın da. Yaş mama vermiş olabilirsiniz diye tahmin ediyorum. Mama kaynaklı da olabilir hiç bir sıkıntı olmayadabilir. Kullandığınız mamanın markasından bahsetmemişsiniz ancak arkadaşların tavsiyeleri üzerine değiştirecek olursanız şu an kullandığınız mamayla yavaş yavaş karıştırıp değiştirmenizi öneririm.

yusufSahbaz

Whiskas gibi market mamaları ile beslerken benim kedimde de oluyordu. İmkanınız varsa proplan nd gibi markalara geçin düzelecektir bence.

egilmez

Mamanızı degistirin düzelmez ise bir veterinere götürün

egilmez

Yakın zamanda mama degisikligi yaptınızmı yaptıysanız bundanda olabilir yada cok ciddi olmayan bir rahatsızlıgı atlatıyor

Teşekkür ederim

Yaş mama yemişti ondan olduğunu düşünüyorum çok sağolun