Zip Sistemi

ventricosa

Acana mama kullanıyoruz aldığımız paketlerde zip sistemi vardı, son aldığım mamada zip yoktu, tek taraflı vardı içinde üretim hatası diye düşündüm ve hava almayan vakumlu kavanozlara doldurdum mamayı ama bozulmuş buna rağmen atmam gerekti mamayı. Petlebiden yeni sipariş verdim ama ürünün açıklama kısmında zip kilit sistemi bulunmamaktadır yazıyor. Benzer sıkıntı yaşıyan var mı nasıl bir çözüm buldunuz? Bir de nasıl bazılarında olup bazılarında olmayabiliyor bilgisi olan var mı?

5 CEVAP

AhsenAise

Hangi marka mama alırsam alayım cam ve gıda saklamaya uygun ,kapağı hava almayan plastik kavanozlara aktaririm
Böylece her kullanımda, mama hava almamış olup taze kalıyor

ventricosa

Cevabınızı net olarak anlamadım ama sanırım cam ya da plastik kullanıyorsunuz ben cam daha sağlıklı diye cam vakumlu kavanoz kullanıyordum

ventricosa

Arkadaşlar fikri olan kimse yok mu?

ventricosa

Acana mama kullanan var mı cevap verebilirler mi? Böyle sorun yaşadılar mı?

ilaydacakir

Şu ana kadar aldığım tüm mamalar arasından en iyi zip sistemi Brit Care’in cidden çok güzel cırt cırtlı gibi komple kapanıyor. Maması bi de taş gibi olmasa harika olacak ama çok sertler nd ile karıştırıp veriyorum anca