Dişi Kedi Kavgası Arkadaşlar Yardım

34Mine34

Arkadaşlar benim kedilerime bişeyler oluyor 6 kedim va normalde ama 2,5 yaşında iki dişim kısır ve anneleri kısır değil hep beraber bi odada uyurlar bir haftadır kavga ediyorlar ayırıyorum sonra iyiler ama sonra yine kavga edebiliyorlar birbirlerine kitlenip bağırışıp kavga ediyorlar bunun nedeni nedir nasıl çözebilirim

2 CEVAP

kang14

Anne kedi kızgınlıga girecektir belki? O yüzden anne kedi istemiyordur onları. Çocukları oldugunu çoktan unutmustur zaten.Dişi kediler de de bölge kavgası olabiliyor.Eger dişi kediniz kavgacıysa özel alan istiyor olabilir. Ya da yatak için kullandıkları bir eşya için dr kavga ediyor olabilirler.Ama içinden biri mutlaka kötü enerjiyi yayıyor birine. Hangisi o ilk başlatan bulmanız gerek.Anne kediyi kısırlastırırsanız sakinleşecektir.Kavga da cıkmaz pek.

34Mine34

Zaten kısırlaştırıcaz aksine yanında istiyor onları hep gözü üstlerinde odanın dışına çıkarınca bile girmek istiyor yanlarına