Arkadaşlar Bakar Mısınız Çok Acil!!!

Enidaesin

Yavru kedilerden birisinin gözü sabah uyandığımızda şiş gibiydi irisi küçük görünüyor irisin etrafında beyaz bir tabaka var. Ne olmuş olabilir yaşayan var mı? Normalde bizden korkmayan kedi korkmaya başladı.

5 CEVAP

Tuanaalsk

Belki koşarken bir yere vurmuştur ılık çayla silmeyi deneyin

Venusuranus

Yavru kedilerde göz enfeksiyonu çok fazla görülen bir durum ezbere olmaz bence veteriner görmeli

SevimliCadi

Beyaz tabaka gözün üstünde mi? Gözde bulanıklık, blurluk var mı? Varsa kornea ülseri olabilir, görme kaybına kadar gidebilen ciddi bir hastalık bu. En kısa zamanda bir uzmana göstermeniz gerekiyor.

aslihan_e

Mutlaka veterinere götürün, kedi görmede problem yaşıyorsa, görme açısında lekeler oluşmuşsa bu korkuya neden olur. Korkma belirtileri olmasa hadi evde damladır çaydır deneyin derdim, sizinkinde farklı bir belirti daha var.

Enidaesin

Belirtiler tamamen geçti arkadaşlar, teşekkürler hepinize. Çok uyuyordu 3. Göz kapağı denilen bir şey varmış oydu sanırım gördüğümüz