Orijinal Advance Mama Mı ?

gayegoksin

Kedimin mamasını fiyat olarak daha makul olmasi bakımından açık olarak bir kilo şeklinde alıyorum . Güvenilir bir yer seçtim ancak ama bu sefer gözüme büyük ve rengi açık geldi . Advance kısırlaştırılmış somonlu mama kullanan varsa karşılaştırma yaparsa çok sevinirim aklım takıldı baya . Fotoğraflarda nd mama da gözüküyor önceki kalanlardan onlar 🙏🏻

3 CEVAP

Ahudr

Umrantaydasofficial sizin kedide eklem rahatsizligina sebep olan whiskas degil miydi daha once öyle yazmistiniz

SevimliCadi

@umrantaydasofficial ben de royal canin için eklem rahatsızlığına neden oldu dediğinizi hatırlıyor gibiyim.

N.D. Advanceye nazaran daha iyi Advance kedimiz de eklem rahatsızlığına sebep oldu.
Sanabelle
Optimeal
Exclusion
Nutri Feline
Nature's Variety de deneyebilirsiniz.