Yavru Kedi Kuru Mama Önerileri

Sukufe-Cici

Anket

Brit Care
(1 oy)
Hills
(5 oy)
N&D
(4 oy)
Royal Canin
(2 oy)
Toplam (12 oy)

Merhaba,
Kedilerim yavruyken hills ton balikli olandan kullanmistim ancak 2-3 seneyi gecti.
Yeni yavru kedi sahiplendim. Hangi markayi onerirsiniz.
Su an brit care somonlu yavru kedi mamalarina bakiyorum. Royal canin yavru mamasinda et yokmus bu bir eksi midir?
Farkli marka oneriniz var midir?
Tesekkurler

7 CEVAP

Emirrckr

Yavruluk döneminde N&D’yi tavsiye edebilirim.
Ben kendi kızımda 2 yıldır kullanıyorum,sağlığı,gelişimi,tüyleri çok iyi.
Bir kez olsun hastalık kaynaklı veteriner kapısına gitmedik.En önemlisi de severek yiyor.
Tabiki N&D’den daha da iyi mamalar var ama kesenin ağzını açmak gerekiyor.
Biraz bütçe meselesi :)

Exclusion
Sanabelle
Nutri Feline
Optimeal
Taste Of The Wild
Nature's Variety de deneyebilirsiniz

Tuanaalsk

Merhaba ben kedimi hills ile besliyorum bi ndye geçsem mi diye düşündüm veterinerimiz ikisinin de iyi olduğunu ancak hillsin bi adım daha önde olduğunu söyledi

dilo61

Merhaba,
benim veterinerim N&D mamasını önermiyor. O kadar parayı hak etmediğini aksine o parayla daha kaliteli mamalar olduğunu söyledi.
*Royal Canin
*Virbac
*Proplan
önerdiği mamalar arasında. Özellikle Virbac önerdi, fakat çok pahalı ve zor bulunan bir mama. Biz şuanda Royal Canin kullanıyoruz. Bir sıkıntı yaşamıyoruz.

Sukufe-Cici

Biraz göz attim Acana ve Orijen disinda diger mamalar neredeyse kafa kafaya. Yani okuyorum Brit Care hep ishal yapmis. Ancak icerigi çok iyi. Hills probiyotik icermiyor. Sokak kedisi oldugu icin bagisikligi guclensin istiyorum.

Bağışıklığı güçlensin diyorsak Optimeal deneyebilirsiniz.

Bağışıklık güçlendirici Probiyotik içeren mama
Pro Nutrition Prestige var deneyebilirsiniz.