İstanbulpet.shop Güvenilir Mi?

golsahyildirim

Arkadaşlar merhaba, istanbulpet.shop adresinden daha önce alışveriş yaptınız mı, güvenilir bir site mi bilginiz var mı?

1 CEVAP

AhsenAise

Petlebi ve hep...... Dışında hiçbir yerden mama almıyorum, alışveriş sonrası destek , orijinal ürün konusunda sorun yasamadigim sadece bu iki site var
Petlebi de ki alışveriş kotası bazen sorun oluyor o vakit diğer siteden alışveriş yapıyorum
Açıkçası sahte ürünlerin bolca bulunduğu, güvenilmez satıcılarla dolu onca online alışveriş sitesi var ki
Söz konusu kedimin sagligi ve bunu tehlikeye atamam