Migrostan Dostluk Maması

sudenaz2008

bu mamayı alıp parktaki hayvanları beslesek olur mu?sizin hayvanınız bunları seviyor mu

6 CEVAP

Busraozcan__

Tabiki adı üstünde

sudenaz2008

ama parkta bi teyze begenmiyolar bunu yemezler dedi başka mamalr çook pahalı

felishuman

Yemezlerse internetten bonacibo alabilirsiniz uygun fiyatı

yusufSahbaz

ben köpekler için olanından aldım dostluk maması ama hiç beğenmediler ve yemediler kaldı hep

egilmez

İcine cok az süt ve azda su ekleyip verir iseniz yerler

Mamanın paketini açınca bir kokusu oluyor oradan bile kendini belli ediyor. Dostluk mamasının kokusu bana bile çekici gelmedi. paketin sesine koşa koşa gelen hayvan açılıp da kokuyu alır almaz arkasına bakmadan uzaklaşıyor.