Yavru Kedi Hiç Kaka Yapmadı

CalicoMia

Merhabalar veterinere gittiğimde genç bir bayan bu annesiz kediyi getirdi 1 saat beklemiş anne olmayınca veterinere getirmiş biz aldık önceden yavru deneyimimiz var bakıyoruz ama önceki yavrular kaka yaparken bu yavru 3 gündür kaka yapmadı neden olabilir?

4 CEVAP

CalicoMia

@ssedef28 ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SAYENİZDE KAKA YAPTIRDIK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM💖

Porse

Annesiz kedi bakımında deneyimli biri olarak, kabızlıktan dolayı yapmıyor olabilir mamayı biraz daha sulandırın. Eğer bir haftalıksa arada üç günlük zaman dilimleri olabiliyor. Karnına masaj yapın bolca yapacaktır

CalicoMia

Tam yapacaktı ıkınmayı bıraktı muhtemelen dediğiniz gibi kabız olmuş mamayı biraz daha sulandırıp zeytinyağı içine koyduk bakalım göreceğiz teşekkür ederim cevabınız için

ssedef28

merhaba youtubeda constipated kitten help the triangle method isimli videoyu izleyerek kakasını yaptırabilirsiniz. süt tozunu sulandırmayın ölçüsüne göre içirin bence