Bu Bebeği Kim İster ?

septikbaykus

Arkadaşlar istanbul içi Hınzırımı sahiplendirmek istiyorum. 3 tane gerizekalı kadın alıcam diyip oyalayıp durdu sonra salak saçma bahane söylediler. İç ve Dış paraziti tamam. Tuvalet eğitimi var ona iyi bakabilecek birini arıyorum

Bir tane kadın müsvettesi kesin alıcam diyip yarım saat sonra babam izin vermiyo dedi , Başka bir kadın müsvettesi 3 gün boyunca gelcem dedi şimdi beni engellemiş. Diğer idiot ise üff çok uzak gelemem tavırlarına girdi altında araba olmasına rağmen vs. Cins kedi olsa alırlardı tabi.

16 CEVAP

septikbaykus

Hiç merak etme hemen sahiplendirilir o. Çünkü cins kedi . Diğerleri kedi değil zira.