Bu Bebeği Kim İster ?

septikbaykus

Arkadaşlar istanbul içi Hınzırımı sahiplendirmek istiyorum. 3 tane gerizekalı kadın alıcam diyip oyalayıp durdu sonra salak saçma bahane söylediler. İç ve Dış paraziti tamam. Tuvalet eğitimi var ona iyi bakabilecek birini arıyorum

Bir tane kadın müsvettesi kesin alıcam diyip yarım saat sonra babam izin vermiyo dedi , Başka bir kadın müsvettesi 3 gün boyunca gelcem dedi şimdi beni engellemiş. Diğer idiot ise üff çok uzak gelemem tavırlarına girdi altında araba olmasına rağmen vs. Cins kedi olsa alırlardı tabi.

16 CEVAP

Desifora

ilanınızda annesini kaybettik yazmışsınız. öldü mü? daha önce yavrularıyla birlikte anneye de bakıyordunuz?

Friolero

Boşver eve götürecekti sokağa atacaktı. Hiç gelip almamaları daha hayırlı olmuş o insanların.

septikbaykus

Güncel

septikbaykus

Evet hep beraber bakıyodum. Anne malesef..

artı başka bi yerde baktığım yavrulardanda biri ölmüş :(

kayaomer

başin sagolsun

Ben de paylaştım Twitter’dan inşallah iyi bir aile bulur çok tatlıymış keşke Ankara’da olsaydı :(

septikbaykus

Çok sağolun

ccamurr

İnsallah bir sahip bulursun bende british yavru kedimi sahiplendirmel istiyorum ama ilanım daha onay bekliyor

septikbaykus

Teşekkürler..

Hilakyol

Cok tatli bir kediymis dogrusu cok isterdim sahiplenmek ama iller uyusmuyor. Umarim iyi biri sahiplenir.

septikbaykus

Umarım bekliyorum

Roza23

Instagram facebook ta sahiplendirme sayfalarına da gönderin bence şansları artsın miniklerin.

septikbaykus

yazmadığım yer kalmadı valla

Gardrop

Çok tatlı kediler istanbuldayız ama annemiz malesef izin vermiyor :( sevmiyor kedileri

septikbaykus

inşallah alan olur