Petlebi Hediye Gönderimi

OzlemCeylan

10 gün önce mail geldi ve iletişime geçmemi söylediler. Bayramdan sonra kargoya verilir dendi fakat ben şehir dışındayım. Daha önce hediye alan veya alınca mesaj gelen birileri oldu mu nasıl takip edebilirim?

13 CEVAP

Mslna01

Bende aynı soruyu sorucaktim bana da geldi ama bende bilmiyorum gerçekten geliyor mu bana da mail geldi sipariş oluşturdum ama hala ses yok

AhsenAise

Bilgilendirme mesajı gelir ,oradan kargo takibi yaparsınız
İki kez petlebi den hediye geldi ikisi de mesajda bahsedilen süre içerisinde teslim edildi ,malum bayram yoğunluğu ve tatili vardı bir miktar gecikme yaşanması normal

caliskancrn

kargoya verilince zaten bilgilendiriliyorsunuz sms ile

Mslna01

Bana da bayramdan sonra dediler ama hala haber yok ya

Minminik

henüz gönderilmeye başlanmadı sanıyorum ki, bende aynı süreci yaşadım henüz sms gelmedi, çağrı merkezini arayıp yeni adres bildirin çok yardımseverler her konuda

Mslna01

Merhaba herhangi bir mesaj gelen oldu mu?

Sm_Ft

Merhaba ben de bu soruyu soracaktım açıkçası emin olamadım bir mail geldi numaramı istemişler numara vermek istemediğim için mail yoluyla cevap verdim bu sefer de işte sepete bir şeyler eklememi istemişler neden açık adres alıp direkt göndermiyorlar orayı anlayamadım açıkçası internette dünya kadar saçma sapan iş dönüyor güvenemedim de yani bu süreci yaşayanlar nasıl yaptınız?

Sznyll

bana da önceden üç kere hediye gönderildi güvenilir bir durum takip sistemi yok diye hatırlıyorum yanlış değilsem her türlü ulaşır size

OzlemCeylan

Hala cevap gelmedi zaten 2 gün sonra evimde olacağım, cevaplarınız için teşekkürler

forbs

Bana bayramdan 1 gun once kargolamislardi elime ulasti eminim bir sorun yoktur en yakin zamanda size de ulasir

Mslna01

Bana da herhangi bir mesaj gelmedi ya

Mslna01

Merhaba arkadaşlar benim ürünlerim pzrt kargoya verildi bugün elime ulaştı eksiksiz düzgün bir şekilde 😊♥️

OzlemCeylan

Benim hala gelmedi maalesef