Kedim Uyumuyor

lilbaris

Merhaba 2,5 aylık bir kedim var. Fakat benim olduğum odada uyuyor ve onu okşamazsam uyumuyor. Ben başka bir odaya gitmek istediğimde o da uyanıyor peşimden gelip hep miyavlıyor. Onu tek başına uyumasına nasıl alıştırabilirim

2 CEVAP

Sukufe-Cici

2 aya kadar bir daha yuzunuze bakmayacak zaten :)) su an zevkini cikarin derim. Ufak kediler sicakligi seviyor. Anne sicakliginda rahat uyuyorlar. Cadir deneyebilirsiniz. Kucuk bir cadir yapip icine pelus veya benzeri ortu birakin belki gelmez

HaydutveNazli

biraz büyüsün sizi umursamaz suan annesi sanıyor