Çok Acil Cevap Bebek Kedi Ne Kadar Tek Durabilir

consina

Fotoğraftaki kulübenin altında bebek kedi var çok küçük yürüyemiyor daha. Tek başına oraya gelmiş olamaz. Annesini bekliyorum bir saat oldu gelmedi daha ne kadar beklemem lazım anne en fazla ne kadar yalnız bırakır? Annesinin bıraktığından da emin değilim kulübeler yol kenarı ve kediler pek tercih etmiyor orayı. Genelde kuytulara saklıyorlar biri annenin yerinden alıp sonra buraya da bırakmış olabilir ama yakınlarda siyah bi anne kedi de var yavru da siyah Ne kadar bekleyeyim şimdi

5 CEVAP

aslihan_e

1 saat çok erken arkadaşlar, bazı dişiler gün boyu mama arayıp gece gelirler. Emzirme de öyle 10-15 dakikada bir olmuyor, emzirme saatleri var onların.

Minos2022

Geçen gün benim başımada geldi. Anne kedi yavrunun yanında yoktu. Veterinere sorduğumda 12 saat bebeğin yerini değiştirmememi ve bebeği kedi süt tozu ile beslememi söyledi. Bir saat çok kısa bir süre. Bebeğe ulaşabiliyorsanız besleyip anneyi beklemek daha doğru olacaktır.

CalicoMia

Normalde anne yavru taşıdığında çok uzağa gitmez 10 dakikada en fazla 15 dakikada bir gelir diğer yavruları alır eğer 1 saattir gelmiyorsa annesi olmayabilir anne kediye bi alıp gösterin eğer almazsa annesi değildir mecbur biberon ile beslenmeniz gerekecek

aslihan_e

Ben sokak kedilerine bakarken hep endişelenirdim anne kedi bakmıyor diye, annem saati var onların derdi. Zırt pırt girmiyorlar yuvaya. Tabi akşama kadar gelmezse sıkıntı olabilir.

Minminik

kediler için özel süt tozları var veterinerden almalısınız normal insanların kahvesine kattıkları süt tozu ile karıştırmayın lütfen, bazı petshoplardada oluyor küçüklklerine göre 4 saatte 1 beslemelisiniz