Sahte Mama?

Bugün ma ma a l sitesinden aldığım enjoy mama geldi fakat önceden aldığım enjoyla karşılaştırdım renk, boyut ve koku farkı var. Kokusu midemi bulandırdı.İlk defa bu siteden alışveriş yaptım acil mamaya ihtiyaç vardı aynı gün kargo yazdığı için bu siteyi tercih ettim fiyat olarakta diğer sitelerle aynı fiyattı. SKT 05.25 yazıyor barkod okuttuğumda da aldıgım ürün karşıma çıktı. Kaplara boşaltırken kedim eski mamanın değil bu siteden aldığım mamayı kokladı yemeye çalıştı ( yavru olduğu için yetişkin yiyemiyor) Siteye yazdım cevap bekliyorum henüz bahçedekilere vermedim. Acaba değişikliğe mi gittiler?

7 CEVAP

Evet yazdıklarım sahte mama gibi gelmiyor ama ciddi anlamda koku farki var

Tolga_yay26

Enjoyda bu sorunu daha önce sokaktaki canlara verirken denk geldim hep yiyorlardı birgün değişiği geldi sanırım ambalaj aynı içindeki farklı koku farklı mama sanırım çakma onu yemediler bu markada birşey var piyasada sahtesi çok dikkat edin aldığınız satıcılara

Tek bir yerden alıyordum orada tükenmiş bu yüzden farklı yerden almak zorunda kaldım çok üzüldüm 10 kg cöp oldu

AhsenAise

Sahte olmasa da bonacibo da yaşanilan durum benzeri olabilir
İcerik kalitesi düşürülmüş olabilir
Böylece hem zam yapıp hem ucuz malzeme kullanarak kâr artırma yolunu tercih etmiş olabilirler
Yukarıda bahsedilen econature deneyebilirsiniz
Enjoyu üreten firmanın hala icerigini kedilerin sevdiği reflex mamalar da olabilir

Tolga_yay26

Econature yavru olanını öneririm daha üst segment enjoydan hemde kediler seviyor

Olur denerim

Reflex için çok tuzlu diyen var