Kedim 7 Kilo Obez

ebrar010

Kedim sıcaklardan dolayı ve bi de kısır olduğu için 7 kiloya kadar çıktı normalde 6.5 ideal kilosuydu artmıyordu hiç. Nasıl bir beslenme uygulamam gerek bana yardımcı olursanız çok sevinirim

1 CEVAP

Mini2019

Diyet kedi maması vermek gerekiyor. Lcarnitin içerikli mama vardı. Sanırım hills’teydi..
Normal kiloya verilen gramajın altında bir gramajla verilmesiyle, alması gerektiği kaloriden daha azını alacaktır.
Mamayı tek seferde değil de 4e 5e bölüp güne yayarak verilmesi de iyi olur.
Masadan bir şey vermemek,
Oyun süresini arttırmak da lazım.