Irk Ayrımı Yapıyor Musunuz?

bunu nasıl karşılıyorsunuz? araştırma konum var da. teşekkürler

5 CEVAP

Whitedog

Hayır, yapmıyorum. Çünkü benim gözümde hepsi eşit birer can. Yani, safkan bir Corgi'yle, barınaklarda, sokaklarda gördüğümüz sıradan bir sokak köpeği eşit benim gözümde. Hatta bence sokakta yaşayan bir canın daha çok ilgiye ihtiyacı var.

merveaycan

Biz ailece kesinlikle buna karşıyız. Kedilerden ve köpeklerden sırf para amaçlı hastalıklı ırklar üretiyorlar. Sırf güzel görünecek ve insanlar onu satın alacak diye. Fakat baktığımızda iran kedisinden tutun da mavi gözlü ankara kedisi diye adlandırdığımız kedi türlerinin hepsinde kronik hastalıklar mevcut. Örneğin iran kedisi burnu basık olduğu için nefes alamazken, ankara kedilerinin mavi gözlü olanları sağır olmaktadır. İnsanlar sahiplendiği kedi ve köpekleri kendi çocuğu gibi sevmelidir ve rengini ırkını önemsememelidir. Öbür türlüsü bana samimiyetsiz geliyor.

septikbaykus

Sorduğunuz soruyu siz anladınızmı ?

deniz_berkan

ırk ayrımı yapıyormusunuz ? bu ırk ayrımı yapan insanları nasıl karşılıyorsunuz ? sanırım soru bu :)

egilmez

Irk dan kast ettigin nedir tam olarak