Viyo İmmu İle Viyo Reinforces Arasında Ki Fark

Fistik23

Sürekli Viyo immu alıyordum mevsim geçişlerinde arada bir kedimde severek tüketiyor bu sefer Viyo immu baya fiyatı artmış bende Viyo Reinforces aldım aralarında çok fark mı bağaşıklığı desteklesin iştah açsın diye alıyorum bu sıralar çok tüy dökmeye başladı sadece akşamları yemek yemeye başladı sabahları buz koyuyorum yanına havluya sarıp onun yanından kalkmıyor akşamları hava serinleyimce kalkıp mama yiyor oyun oynuyor havalar çok sıcak burda 40 45 derece arası seyrediyor akşamları oda sıcaklığı 30-32 derecede kalıyor sabahları 34-36 derece oda sıcakları benim bile sicaktan başım ağrıyor sürekli kedide haliyle sabahları uyuyarak akşamları kudurarak geçiyor ama sabahları mama pek yemiyor

3 CEVAP

Mini2019

Ben araştırmıştım zamanında hatırladığım kadarıyla Aralarında fark yok gibiydi . Sahteleri çıktı diye ambalaj değiştirdiler sanırım.

Genelde ameliyat sonrası veriyorlar ama ben de kış geçişinde kullanıyorum.

Bu dönemde hepsi akşam serinlikte yiyorlar. Ve hayvanların tüy dökme zamanları da değişti gerçekten. Bu mevsime kalmazdı.

Yaz döneminde, Yaş mama veriyorsanız sulandırmakta, evin çeşitli yerlerine su kabı koymakta ve bunları her gün değiştirmekte fayda var.

Fistik23

Su pınarı var su içmesinde bir sorun yok her gün taze su koyuyorum bende kış geçişinde genelde yada kışın kullanıyorum ama havalar çok sicak tüy dökümü ilk kez böyle çok ve uzun sürdü geçen ay çok soğuktu bu ay çok sicak birden bire 40 45 dereceleri gördük

Fistik23

Yani ilk bahar görmedik normalde az az döker döker zamana yayardı ilk baharda birden bire yaz gelince dengesi şaştı kazakla geziyorduk tişört giyip terlemeye başladık sicaktan haziranda