Kedim Balkonda Kalmış

ciremcakir

Dün gece kedim pencereden balkona çıkmış babamda onu görmediği için pencereyi kapatıp yatmış. Sabah kalktığımızda her yeri aradıktan sonra onu balkonda bulduk. Çok mutsuzdu ve galiba bize küsmüş. Çenesinin altında ufak bir yara oluşmuş. Şimdi uyuyor kalkınca yarasına ne sürebilirim?

4 CEVAP

aysegunerr

Batikon sürebilirsiniz. Eczanelerde satılıyor.

ciremcakir

Uyanınca fark ettim çenesinin sol tarafı şişmiş ama o tarafın üstüne yatıyor. Kırık olabilir mi?

merveaycan

Lenf bezleri şişmiş olabilir, dişle ilgili olabilir... Ağrısı vardır belki :( ama siz veterinere götürün. En iyi orada cevap bulursunuz.

ciremcakir

Teşekkür ederim