Kedim Bugün Hep Kustu

Kedim bugün sabahtan beri kustu. Veteriner 6 saat mama ve su verme gözlemle dedi. Sabaha karsı mama ver. Bir durum olursa haber ver dedi. Kötü bir şeyi yoktur değil mi? Kedim 3 yaşında

7 CEVAP

Mini2019

Ne kusuyor? Kusma hep korkutmuştur beni ve her şey olabilir.

Yedikleri mamayı kustu hep

Mini2019

Durumu nasıl. Hasta duruşunda mı, yoksa hareketli mi? Mama yer yemez mi kusuyor. Kusma şekli nasıl? Şiddetli fışkırtma gibi mi?
Su içince de kusuyor mu

Sabisim

Bir kere kustuktan sonra hemen mama yerse tekrar kusuyorlar maalesef. Ben hep mamasını kaldırırım öyle durumlarda 4-5 saat vermem midesi dinlensin diye. Eğer geçmezse mutlaka veterinere götürün. Geçmiş olsun.

ssedef28

merhaba mamayı sindiremediği için kusmuş olabilir kustuktan sonra birkaç saat mamasını önünden alın midesi bulanıp tekrar kusar. ben mamadan dolayı kustuğu zaman 2-3 çay kaşığı kekik suyu içiriyorum mide bulantısına iyi geldiğini düşünüyorum midesini rahatlatıyor

CakilYavrukus

Düşünün altında yatan bir neden vardır mutlaka mamayı yeni mi açtınız son gün ne değişti kedinin hayatında

İdrar yolu olabilir kısırlaştırma operasyonu oldu mu yoğurt ve kefir verin biz bu sorunu böyle çözdük.