Kedimin Bıyıkları Kopuyor

lilbaris

2,5 aylık bir kedim var. İlk geldiği günden beri bıyıkları hep kısaydı ve döküldü. En son biraz daha uzamıştı fakat bugün baktım yine dökülmüş, evde kimyasal da yok zarar verecek. Veteriner tam teşhis edemedi. Ne yapmam gerek, bu normal mi? Fotoğraflarını ekledim

4 CEVAP

CakilYavrukus

Tek tük zaman zaman bıyıklar düşüyor, ama bu denli dökülmeyi ancak tecrübeli bir veteriner teşhis edebilir.

ssedef28

merhaba benim kedimin de 2-3 aylıkken aynı bu şekilde neredeyse bütün bıyıkları kesilmiş gibi dökülmüştü veteriner normal olduğunu söylemişti bir ayda falan eski haline dönmüştü

Ahudr

Ettafinda biyiklarina zarar verebilecek ufakliklar var mi evde yada komşu cocugu vs eve girip çıkan bundan emin olun bence öncelikle

sunnyv

Benim kedimin de 2,5 aylıkken bıyıkları çok kısa kalacak şekilde kopuyordu hepsi kısacık kalmıştı veteriner normal demişti şimdi uzadılar