Kedim Benden Kaçıyor

Karamelimm

onu sevmeme izin vermiyor. ne yapacağımı şaşırdım. yardım edin...

3 CEVAP

Ahmedoo

yavruysa olur böyle şeyler büyümesini bekelyin

Hilakyol

Zorla tutup sevmeye calismayin zamanla alisir

aleynacamgoz

Kediler çok keyfine düşkün hayvanlardır maalesef siz istediğiniz de sevdirmeyebilir kendi istediğin de zaten sürtünmeye başlar size yada bi şey istediğin de işi falan düşünce:) her kedinin özelliği de bir olmuyor maalesef uyurken falan sevin bari içiniz de kalmasın:) çokta sıkmayın derim ama kendi keyfi isteyince zaten gelecektir iyi eğlenceler