Felçli Kedi Çişini Yaptıramıyorum

SedaBltl

Merhaba. Bir ay önce tedavisini üstlendiğim kedime hala kesin tanı koyulamadı. Maalesef MR şartmış ve biz istanbuldan ankaraya gideceğiz önümüzdeki günlerde mr için. Düne kadar çişini sızarak yapıyordu önceki hekimler birikmiyor yaptırmana gerek yok dedi. Ama dün gittiğimiz fizik tedavi uzmanı hekim, çişini yaptırın çünkü yaralar çıkacak dedi. Kendisi yaptırdı ama ben tam olarak anlayamadım. Denedim olmadı kızdı kedi. Ben doktorun yaptığı gibi yapamıyorum korkuyorum zarar veririm diye. Daha pratik bir yolu var mı? İkinci sorum omurga zedelenmesinden felç olup tedaviyle ayağa kalkan kediniz oldu mu hiç? Biz fip toksoplazma vs derken bir ay boşa gitti tonla para gitti. Çok yoruldum

1 CEVAP

egilmez

Sanırım zaten konusunda uzman kisilere gösterip gerekeni yapıyorsunuz ve onlarda gerekenleri söylüyordur umarım durumu düzelir daha iyiye gider en azından birde kedinizi elinizden geldigince incinmiyecegi sekilde hareket ettirin hareketsiz kalırsa daha kötüye gider hatta yaralara bile sebeb olur mümkün oldugunca yormadan incitmeden hareket ettirin iylesmesi dilegimle