5 Aylık Kedim Nefes Nefese Kalıyor, Neden ?

5 aylık kedim bu sıralar koştuktan sonra dili dışarda nefes nefese kalıyor. Yeni başladı bu duruma. Korkmalı mıyım yoksa bu durum normal mi ?

1 CEVAP

SevimliCadi

Havalar sıcak olduğu içindir. Sıcaklık dengesini ayarlamak, kendini soğutmak için yapıyorlar. Benim 10 aylık olan da aynısını yapıyor. Gündüzleri koşturup fazla ısınmasınlar diye bizimkileri akşam ve gece oynatmaya çalışıyorum artık. Yoksa bütün gün nefes nefese, birbirlerinin peşindeler.