Gözlerindeki Siyahlık Boyutu Farklı

1453Fatih

Ne kadar belli oluyo bilmiyorum ama sabah gördüm gözündeki siyah kısım şu büyüyüp küçülen sağdaki ince çizgi halinde bu bi sıkıntı mı yoksa arada olan bir şey mi

4 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Bir gözün bebeğinin diğerinden farklı olması genelde pek normal sayılmaz, kafasına bir darbe almış olabilir gece koştururken. Mutlaka bir hekime danışmalısınız.

Bol patili günler dilerim.

1453Fatih

Soldakinin siyahlığı daha büyük

Poki

Benim bahçede beslediğim kedimde de böyle bir şey vardı değişik geldiği için araştırmıştım: "Anizokori" deniliyordu. Bu sitede de açık bir şekilde anlatılmış araştırabilirsiniz eğer buysa bakarsınız yoksa bir fotoğrafını çekip veterinere de gösterebilirsiniz.

GzdeAkbuz

Göz bebeğinin büyük olduğu kisimda ışık refleksi zayif galiba yüzde kaç görme kaybi oldugunu veterinere sorun derim
Hiç tepki veriyormu gözünun o tarafi kuculme buyumesi nasil
resimden o kisim(sag) diye tahmin ediyorum ama diğer gozude olabilir siz yanindayken daha iyi kontrol edebilirsiniz