Kedi Filesi Önerisi

CalicoMia

Merhabalar son yavru ile evde 3 kedi oldu ve 10 kata taşınma ihtimalimiz var bana uygun bütçeli ama iyi bir kedi filesi önerebilir misiniz?

6 CEVAP

ssedef28

merhaba biz kedi filesi yerine normal sinekliği pencereye dışarıdan vidalıyoruz sabitlediğimiz için açılıp aşağı düşme riski vs yok. tırnaklarını da düzenli kesiyorum sinekliği yırtamıyor zaten

ssedef28

kiracıysanız en uygun ve mantıklısı bu oluyor bence. 1 hafta önce başka bir şehire taşındık 3 pencereye sineklik taktırıp vida attırdık diğer pencereleri kullanmıyoruz eski evimizde de böyle yapmıştık hiçbi sorun yaşamadık

Poki

Ty'da en çok satanlardan almıştım ben 'azmtürkiye" adlı satıcıdan ve memnun kaldım. iyice gerdirerek ve kancaları sağlam yaparsanız sorun olmaz bence.

CalicoMia

Teşekkür ederim @Poki 💖

CalicoMia

Merhabalar fileyi balkon için kullanacağım pencereden yana sorun yok ama balkon bir hayli sorun bu yüzden balkon için ihtiyacım var😢