Kedimiz Bugün Kısırlaştı Veterinerimiz Mamator Mamayı Önerdi Kısırlaştırılmış Kuru Mama Önerisi

4 yaşında ki kedimiz karamel bugün kısırlaştırıldı veterinerimiz mamator kuru mamayı önerdi kısırlaştırılmış kuru mama önerisi lütfen.

9 CEVAP

Tosbikdumik

Biz nd kisirlastirmis düşük tahıllı narlı mamasını kullanıyoruz. Fiyat olarak malesef çok yüksek ama temiz bi içeriği var. Düşük fiyat yüksek kaliteli önerisi olan varsa ben de açığım artık bütçeyi zorluyor çünkü

dilo61

Bizim veterinerimiz N&D mamasını kesinlikle önermiyor. O fiyata daha iyi mamalar öneriyor.
*Royal Canin
*Proplan
*Virbac
önerdiği mamalar arasında. Virbac özellikle önerdi fakat çok zor bulunuyor ve epey pahalı. Biz şuan Royal Canin kullanıyoruz ve memnunuz.

dilo61

Ve artı olarak Royal Canin +7 yaş üstü dahi özel kuru ve yaş mama üretiyor ve hepsi kısırlaştırılmış, ben kesinlikle tavsiye ederim.

Virbac zor bulunan bir mama ve bulamadık royal canin yeterli olmuyor diye işittik içinde et olmadığı için N.D. de evet dediğimiz gibi çok yüksek.

GzdeAkbuz

Pro choice, advance olabilir

Tuanaalsk

Merhaba benim kedim kısır erkek bebekliğinden beri hills yiyor bir sorun yaşamadık

Hills kullandık ama içinde et yok kediler içinde et olan mamaları daha çok seviyorlar.

AhsenAise

Mamator mama sadece kliniklerde satılıyor sanırım ,icerikde taze ve kuru tavuk eti var yazıyor ama açıkçası mystic mama gibi içerik konusunda yazılanlara inanmama hakkımı kullanıyorum
Değerler de pek tatminkar değil

Mamator dışında önerebileceğiniz bir kısır mama var mı?