Acana Bountiful Catch & Virbac

Tolga_yay26

Kedim yavruluk dönemini bitirdiği için kittendan yetişkin mamasına geçiş yapmak istiyorum Acana bountiful catch kullananlar varmı önerirmisiniz? Yada virbac?

3 CEVAP

simbakedi

acana çok iyi marka bence benim kedime de pacifica serisi çok yaradı ancak kediyi tanımanız lazım. içinde birden fazla çeşit et içerdiği için kediye yaramama durumu söz konusu olabilir. kediniz kaldırabilirse güzel mama bence ben bütçem olsa acana dışında çok mama denemem

Cemalchief

Acaba indoor kullanmıştım bir sorunum olmadı ama sadece 1 paket olarak, virbac için yaklasik 1 yıllık deneyimim oldu ancak kedime normal kısır serisi ağır geldi sanırım proteein ağırlığından dolayı ve ya çok yediği için ayda 1 mama kusardı, ama özel sağlık sorunu mamaları hariç klasik olarak bu mamayı kullanmam, veteriner serileri bence en iyisi, Dermatology serisini kullandığîmda kedime çok çok iyi geldi, sanırım virbac en pahalı mamalardan bu arada o parayı hakediyor ancak rakibi fiyat artınca çok fazla

Foxx

Yıllarca ND çeşitleri ile beslediğim kedime değişiklik olsun diye Acana bountiful catch almıştım. İki hafta içinde tüy dökülmesi neredeyse sıfırlanmıştı. Özellikle kısır kedilere yönelik olmadığı için sonrasında yine ND ile devam ettik. Ama Acana'yı şiddetle tavsiye ederim.