Kedim Dili Dışarda Ve Hızlı Nefes Alıp Veriyor

dolunay35

Arkadaşlar merhaba, kedimle bugün 6 saatlik yolculuk yaptık yolculuğun sonlarına doğru fili hep dışarda ve hızlı hızlı nefes alıp veriyordu. Tatile giderken de aynı yolculuğu akşam yaptık ama hiç bir sorun olmadı şimdi eve geldik arada hala aynı hareketi yapmaya devam ediyor endişelenmeli miyim

8 CEVAP

Sukufe-Cici

Sicaktan bunalmis ve strese girmistir. Siz onu serinletin stresi azalmasi icinde tanidik esyalari yanina koyun

dolunay35

Teşekkür ederim 🙏

Ahudr

Su icirin yas mamaya su karistirip verin

dolunay35

Teşekkür ederim 🙏

Solunum stresine girmiş , uzun sürelisi tehlikeli , ama aşılmaz bir sorun değil , onun yanında olduğunuzu hissettirin rahatlatmaya çalışın

hellothere

Yolculukta stres oldukları için yapıyorlar evde de çok sıcak olduğu için yapmıştır muhtemelen

dolunay35

Evde de bir süre yaptı ama normale döndü sonrasında. çok korkmuştum teşekkür ederim bilgi verenlere sıcaklarda daha da dikkat etmek gerekiyor sanırım :(

Bensuozdemir

Merhabalar bizim vet hekimimiz gece yolculugunun kediler icin daha stressiz oldugu soylemisti. Ve arabanin hep serin tutulu olmasi gerektigini belirtmisti. Aslinda bizler kediler disarsini gorsun bakinsin cani sikilmasin diye dusunuyoruz ama tam tersiymis.. Yolculuklarinizi aksam saati mumkunse karanlikta ayarlamaniz kediniz icin daha iyi olacaktir🙏🏻