Göz Akıntısı.

sgoksal

chinchila cinsi beyaz bi kedim var. cok fazla göz akıntısı var tabı lekede yapıyor.
akıntı ve leke için ne önerirsiniz?
tesekkurler

5 CEVAP

Aysetaha

Yeni konu açmamak için burdan faydalanmak istyrm kızımın bir haftadır geçmeyen bi göz yaşarması var gözlerini kısıyo arada kaşıyo sipragut kullandık ilk başta düzenli olarak sonra düzelince arada bir aklıma gelince damlattım ama 2 günden beri yine yaşarıyo gözleri bugün veterinerini arayıp durumu anlattık başka bi damla alın dedi eczaneden.eczacı da bana onadron verdi doktora da söyledik bu ilacı şimdi 2-3 gün kullanın ama bi daha kullanmayın dedi bu ilacı kullanan yada ilaçla ilgili fikri olan yazabilirmi?artık çok tedirgenim neden geçmez bu göz yaşarması:(((

cakil_18

Bizimkinde de hep oluyordu veteriner Remedial diye bir göz temizleme solüsyonuyla bir damla vermişti. Şuan çok daha az oluyor akıntısı, olursa da o çözeltiyle siliyoruz lekeleri de iyi çıkarıyor.

nyssa

papatya çayı demleyin hergün onunla silin bi iki damla da gözüne damlatın

Hilakyol

Yani en basitinden beklemis cayi alip surebilirsiniz pamukla yavas yavas akintisini alarak.

aleynacamgoz

@aysetaha iki gündür benim kedimde de bu anlattığınız şekilde göz yaşarması var sol gözünden ağlar gibi yaş akıyor resmen o yüzden hafifte kısıyor ben gentagut kullandım ama şuanlık devam tamamen gecti diyemem acaba neden oluyor bu bilen biri beni de aydınlatırsa çok sevinirim