Kedimin Sesi Kısıldı

78kedi78

Merhaba kedimin bugün sesinin kısıldığını fark ettim ve nasıl düzelteceğimi de bilmiyorum lütfen yardım eder misiniz 🙏🏻🙏🏻

5 CEVAP

Sukufe-Cici

Atesi olabilir mi? Benim kedim ateslendigi zaman sesi kisilmisti.

78kedi78

Ateşi yok sadece sesi bir kısılıp geri geliyor yine tekrar kısılıyor nedeni nedir ?

78kedi78

Sıcaklardan olabilir mi ?

GzdeAkbuz

Bizde olduğu gibi fazla soğuk tüketmiş olabilirmi acaba arada benim kediminde oluyor ama çoğunlukla uyku sersemi oldugunda

78kedi78

Çok sıcakladığı için veterinerim suyuna 1 veya 2 tane buz küpü koyun dedi