Dış Parazit Sonra İlaç Temizlenir Mi ?

Slnysrf

stronghold damlayı kullandıktan bir gün sonra ilacı temizlemem gerekir mi evde 3 kedi var ve yalamaları sorun olacağı için ne yapmalıyım ?

3 CEVAP

aslihan_e

Temizlerseniz etkisi azalır, çoğu gider. Onu düşünüyorsanız hiç damla yaptırmamanız gerekli çünkü yalamasalar bile dış parazit zehri kanlarına karışıyor.

Slnysrf

Dün akşam birine yaptım gece diğerlerinden ayrı yanımda uyudu. Her gün birine yapsam daha iyi olacak. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

Ahudr

Temizelenmesine gerek yok.Ilk 2 saat önemli yalamamaları icin bir sekilde engel olun oyun oynatin vs 4 5 saate kadar zaten etkisi tamamen gidiyor yuzeyden.Ve mutlaka ayrı zamanlarda gözetiminiz altında tutarak yapın aynı anda ucunu birden kontrol altına almanız zor malum