Merhaba Pet Tül Hakkında Bilginiz Var Mı?

Gmz91910

Pencerelerime kedi sinekliği yaptıracağım Çelik düşünmüştüm ama pet tül önerdiler güvenli mi?

4 CEVAP

hellothere

ben kedi sinekliği olarak geçen sanırım bahsettiğiniz şeyden yaptırdım kedim 6 aylık olacak bazen tırmanma girişimi oluyor veya esnemek için tırnaklarını geçiriyor o zaman sinekliğin deliklerinde genişleme oluyor ama eski halini geri alıyor benim kedim çok saldırgan değil ama çok hırçın ve kısırlaşmamış kızgınlık döneminde olup devamlı dışarı çıkma girişiminde bulunacak bir kediniz varsa belki parçalayabilir bunun haricinde yaptıracaksanız içe açılır yaptırın ve sürgülü kilitli olsun mutlaka

Sm_Ft

Merhaba kediden kediye değişeceğini düşünüyorum zira bazı kediler çok hırçın olup onu parçalayabiliyorlar kedinizin durumuna göre bakın

UmitAL

Merhaba,
Ben WINBLOCK aldım. Montajı da benim için kolaydı. Çok dayanıklı ve kızım kolayca üzerine tırmanıyor ve sorun yok.
kesinlikle tavsiye ederim. Montaj konusunda da sorununuz olursa, bayileri var gelip montaj yapıyorlar ama tabi ki ücret karşılığı.
https://www.winblock.store adresinden pencere tipi ve ebadına göre sipariş verebilir siniz.

Gmz91910

Çok teşekkür ediyorum ben de içe açılan yaptıracağım 🙏🏻