Aşı Sonrası Sırtta Seğirme

burcingltkn

Kedim 4 yaşında her yıl düzenli olarak aşılarını yaptırıyorum dün karma aşısı yapıldı.Eve geldikten birkaç saat sonra sırt derisinde seğirmeler başladı çok endişelendim ilk defa bu durumu yaşıyoruz hekimimiz normal dedi ama çok endişelendim daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba

1 CEVAP

Miusova

Aşı sonrası deride seğirme genel anlamda yaşanan bir reaksiyondur bu etki hafif ve geçicidir. Yine de ne olur ne olmaz kedinizi gözlemleyin seğirmeler artar ve birkaç güne geçmezse tekrar veterinerinize danışın.