Kedimin Burnunda Ki Sonradan Leke Olustu

Kedim yeni doğum yaptı sonradan kedinin burnunda leke çıkmış silmeye çalıştım çıkan bsey değil akneye de benzetemedim ney oldugunuda anliyamadin bilen biri varsa yorum yazabilirse mutlu olurum

2 CEVAP

Sm_Ft

Merhaba bebeklikten yetişkinliğe geçen kedilerde böyle tüy değişimleri olabiliyor derisinde bir yara mı var yoksa tüylerinin renginde mi değişiklik var?
bu resimden tam anlaşılmıyor

Rengi de değişiklik yok burnunun tüm üstünde siyah leke oluştu nokta seklinde