Kediin Kuyruğu Neden Böyle

Merhaba;
Kedimin kuyruğu böyle yara oldu ve kuyruk kısmına hiç elletmiyor ve rahat oturamıyor tavsiyeniz varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum .

8 CEVAP

Sm_Ft

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun o bölgede herhangi batan bir şey kıymıktır vesairedir gibi bir şey var mı önce ona bakın varsa çıkartın sonrasında bu kedilerin derileri için olan fısfıslı ilaçlardan kullanabilirsiniz ya da kantaron yağı sürebilirsiniz

bizde de oldu bu sorun mama geçişinden, mevsimsel bazda tüy dökümünden ve sıcaktan olabilir biraz kantoron yağı sürün biz bu sorunu böyle çözdük bunun yanında kısır değilse kısırlaştırın vitaminlerini ihmal etmeyin.

Sarı kantoron yağı uygulayın biz bu sorunu 15 gün önce böyle çözdük.

Ketonmanya

Merhabalar.

Kedinizin erkek olmasıyla kısırlaştırmak istememeniz arasındaki alakayı kurabilmeme yardımcı olur musunuz?

Bizim de 4 yaşında tekir cinsi bir kedimiz var çok uzun zamandır kısırlaştırıp, kısırlaştırmama arasında kaldık ama eklem rahatsızlığına yakalandı eklem rahatsızlığına yakalanınca veterinerimiz kesinlikle kısırlaştırma operasyonu olması gerektiğini kısırlaşırsa daha iyi olacağını söyledi dün kısırlaştırma operasyonu yapıldı kısırlaştırma kedinin ömrünü uzatıyor kattiyen kısırlaştırma operasyonu yaptırın.

Kedimiz erkek olduğu için kısırlaştırmak istemedik kuyruğunda batma yok elletmiyor çok keyifsiz dışarıda saldığımız için evimiz bahçeli çıkabiliyor acaba kedi mi ısırdı diye düşündüm kantoron yağı süreceğim bu aksamdan itibaren bilgileriniz için teşekkür ederim

Merhaba;
Bizde kısırlaştırıp kısırlaştırmama konusunda kararsız kaldık erkek olmasına gelince benim kedim dışarıda vakit geçiriyor eve bağımlı değil istediği zaman eve gelip istediği zaman dişarı çıkabiliyor berki içgüdüsel düşünüyorum piskolojik bir sorun yaşamasından korkuyorum çok akıllı ve çok hassas gerçekten üzülmesine sebep olmak istemem :)

Kısırlaştırma kanser, lösemi, gibi ağır rahatsızlıklardan koruyor ömrü uzatıyor kattiyen Kısırlaştırma operasyonu yaptırın.