******* Sitesinden Aldığım Mama Beni Şüphelendirdi?

Linaxl

bravery kısırlaştırılmış ringa balıklı ucuza geliyor diye aldım. ama kedim fazla yemiyor. güvenilir bir site mi. burada olsa buradan alacaktım bravery ama bu sitenin dışında güvenilir yer aramak çok zora. emin olamıyorun

6 CEVAP

Linaxl

*******..

Linaxl

@Tolga_yay26 evet bazı mamalar burada yok bu sıkıntı oluyor. ben de mail gönderdim bakalım bravery mamasını satış yapmaları için. keşke getirseler ben de bu dertten kurtulsam

Linaxl

petimce*

AhsenAise

Mamayı ilkkez deniyor ise sevmemiş olabilir
Bahsettiğiniz siteyi bilmiyorum
Paketin üzerindeki lot numarasıni sorgulatin

Tolga_yay26

Bilinmeyen yerden mama almayın çok başıma geldi pakete bakıyorsun hiçbir sorun yok içinden farklı mama çıkıyor nasıl nerden tedarik ediyorlar bilmiyorum ama denetlenmediklerinden ve yüksek kar edecez diye hayvan sağlığını tehlikeye atıyorlar hayvanlarda yemiyor zaten bu yüzden bende petlebiden yapıyorum tercihimi ama petlebiyede sitemim var istediğim mamayı aylardır bekliyorum getirmedi acana bountiful catch 😏

Linaxl

@AhsenAise lot numarasını nerden sorgulatabilirim nasıl oluyor acaba