Pıre Damlası

Damlamiaaaa

En etkili pire damla markası hangisi internetten sipariş etsem sorun olur mu? Veteriner çok pahalı veriyor da. Kedi 3.5 aylık mis sanırım pire DAMLASI yapılabilir hem kendi kesime hem minige pire damlasi hangisini almaliyim?

5 CEVAP

yuxexes88

Stronghold ve frontline en iyileri diye biliyorum, yavruyken kedimde vardı, farklı markalar hiç ise yaramazken stronghold çok iyi geldi

Damlamiaaaa

Teşekkür ederim :)

Heiter

Bayer'in Advantage adlı ürünün tavsiye ederim fakat dikkat edin, ilaç tüm yaşam evreleri için etkili olmalı. Yani yumurta ve larvalara da etki etmeli. Marka konusunda karar veremesiniz de, bunu mutlaka göz önünde bulundurun derim.

Damlamiaaaa

Söylediginiz damla herşeye etkili mi acaba ?

Damlamiaaaa

Teşekkür ederim bu arada cevap için ")