Kedimin Kulagindakiler Nedir????

yuxexes88

Arkadaşlar merhaba daha önce yine sormuştum ancak farklı şekilde kulağında yeniden yaralar oluştu. Veteriner ilk çıkan yarasını görüp mantar olduğunu soyleyerek 2 mantar iğnesi yaptı. İkinciyle birlikte tamamen geçer dedi ancak kulaklarının farklı yerlerinde yeniden yaralar oluştu. Veterinere çok zor götürüyoruz ve orada saldırı pozisyonuna geçiyor. Fotoğraflardan gördüğünüz kadarıyla ne olabilir lütfen bir bilginiz varsa paylaşın:(

5 CEVAP

Petslover

Vetmate uygulaması var fotoğraflı soru sorun veterinerler cevaplıyor

yuxexes88

Çok teşekkür ederim bugün eşim fotoğrafları kendi veterinerimize de sormaya gidecek bu dediğinize de bakiyim çok sağolun

riuhole

kedinizde kulak uyuzu başlangıcı olabilir detaylı bir inceleme için veteriner hekime götürün yıksa kulak uyuzu ileride çok sıkıntı yaratıyor

riuhole

kedinizde kulak uyuzu başlangıcı olabilir detaylı bir inceleme için veteriner hekime götürün yıksa kulak uyuzu ileride çok sıkıntı yaratıyor

yuxexes88

Cevabınız için teşekkürler arkadaşın söylediği programdan sordum veteriner hekim mantar olmadığını alerjiye benzediğini söyledi. Yazın tavuk bazlı mamalarin yapabildiğini bu nedenle balıkli mama almamızı önerdi. bunu denicez farklı bir seyse bilgi anlamında burada da paylaşırım