Pro Plan Sterilised Somonlu Ton Balıklı Yaş Kısır Kedi Maması

dilo61

Merhaba,
kedim karma beslenmeyi seviyor. Gün içerisinde yaş mama vermediğim zaman gün bitene kadar ağlıyor. Sadece ezme şeklinde seviyor. Kedim kısırlaştırılmış dolayısıyla kısırlaştırılmış ezme yaş mama arıyorum.
Acana kullanıyorum ama kısırlaştırılmış değil ne yazık ki.
Pro Plan Sterilised Somonlu Ton Balıklı Yaş Kısır Kedi Maması 85 gr ürününü buldum, bu ürünü daha önce kullanan oldu mu veya bilgisi olan var mı? İçeriği nasıl ve ezme şeklinde mi? Önerir misiniz?

2 CEVAP

dilo61

Ve Obivan mamasını kullanan oldu mu hiç , o nasıl ?

Miusova

Ben haftada 1 olacak şekilde veriyorum bahsettiğiniz mamadan. İçinde ki et oranı düşük (%4 ton %4 somon) fakat katkı maddesi, kediye zararlı olabilecek bileşen yok. Ama içindekiler kısmında "çeşitli şekerler" diye bir başlık var. Kediye dokunmayacak miktarda fakat hiç olmasa daha iyi olurmuş. Fiyat açısından idare eder. Eğer imkanınız el veriyorsa n&d-hills-Naturea tercih edin, mamalarında et oranını yüksek tutuyorlar ve içerisinde şeker,tatlandırıcı, katkı maddesi yok. Vitamin ve protein açısından da baya zengin içerikli.