Kedimin Göbeğinde Fındık Boyutunda Yara Gibi Bir Şey Var

AycaKeser

Rengi pembemsi üzerinde bi kabuk falan yok. Ne olabilir?

9 CEVAP

Cathorn

benim kedim de erkek ve aynısı onda da var

Cathorn

o meme ucu olabilir :)

aysegunerr

Erkek kedilerde de meme oluyor, 8 tane. Ben de memeye benzettim. Onun dışında mantar olacağını sanmıyorum ilk önce kafadan başlıyor sonra vücuduna yayılıyor diye biliyorum. Belki böcek ısırmıştır.

Pokecat

İyi ama erkek kedide meme fındık kadar olmaz. Hadi oldu diyelim hepsinin aynı boyutta olması gerekir. Eger biri digerlerine göre böyle bariz büyükse yine sıkıntı var demektir

Pokecat

Bir de fotoğraflar renk ve boyut bakımından yanıltıcı olabiliyor. Veterinere gösterseniz iyi edersiniz

AycaKeser

Kedim erkek ve sadece 1 tane var:/

AycaKeser

8 tane olduğunu biliyordum 1 ane olduğu için endişelenmiştim. Çok teşekkür ederim Ayşe hanım:)

AycaKeser

Tamamdır teşekkür ederim:) @Cathorn

AycaKeser

Zaten sadece 1 tane var böyle bir şey başka yok. Şu an şehir dışındayım en yakın zamanda götüreceğim veterinere, teşekkür ederim