Köpeğimin Kulağındaki Yaralar

ariwaa

Merhabalar, 5 yaşında bir köpeğim var iki kulağında da fotoğraftaki gibi yaralar oluştu bunlar nedir uyuz mu mantar mı ? İlk kez başımıza böyle bir şey geliyor insana bulaşır mı? Veterinere götüreceğim buraya da bir sormak istedim.

1 CEVAP

Mini2019

sadece kulağında yok maalesef. başında komple var.. uyuz genelde daha çok bölgeyi kaplar ve yayılır. kavga edip yaralanmış da olabilir. görmeden bir şey söylemek zor. mümkünse veteriner görsün