Kedi Psikolojisi

emrezrtrk

10 günlüğüne mecburen kedim evde kaldı ben seyahate gittiğim için kedimin bakımını komşu üstlendi. Kedim yanıma gelip beni öpüyor hemde mirliyor ama ara sıra bana saldırıyor başına böyle birşey gelen var mı?

5 CEVAP

Cathorn

seni özledim ama bırakıp gittiğin içinde kızgınım gibi bir şey sanırım

sophiee

Bu kadar uzun değildi ama nöbet dönüşü yaşamıştım benzer birşey. Hem kucağıma çıkıyor yüzümü yalıyordu. Bir kaç dakika sonra da üstüme atlıyor keçi gibi koşup tos vuruyordu. Başta korktum biraz. Sonra saldırdığı zaman tutup sohbet etmeye başladım. Ertesi güne düzelmişti ama. Sizinki de geçicidir diye tahmin ediyorum.

emrezrtrk

teşekkürler

ursaminor

Tam da Cathorn'un söylediği şey bu :D

Ama bak sevindim korktuğun şeyler olmadı neyseki :) Şimdi artık kısırlaştırma zamanı ;)

emrezrtrk

Teşekkürler ursaminor teşekkürler cathorn 13 temmuz kedimi bulduğum gün 13 temmuzda kizmin ilk doğum gününü kutlayacağız. Sonrada kısırlaştırma ama şimdi de kisirlastirmaktan korkuyorum. :(