Gastro Mamaya Geçiş

Poki

Kedim 2 aydan fazladır yumuşak kaka yapıyor, bazen sulu ishale dönüyor. iç parazitlerini yaptırıyorum iki gün önce tekrar yaptırdım ama uzun sürdüğü için bağırsaktan da olabilir diyerek gastroya geçelim demişlerdi, şimdi Royal canin gastroya geçtik. Geçişin normal mama geçişlerinde ki gibi kademeli mi olması gerekir yoksa gastro olduğu için direkt de geçebilir miyim? Veteriner direkt bile geçiş yapabiliriz dedi ama ben tereddütte kaldım

1 CEVAP

hellothere

ben virbac gastro mamaya geçiş yaparken başta kademeli geçmek istedim ama kedim gastro mamaları ayıklayıp yedi eski mamasını yemedi. Sonrasında da hep gastro mama verdim.